Podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

W Centrali Banku Spółdzielczego w Kielcach po raz kolejny odbyło się podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. To już pewna tradycja, - mówi Prezes Zarządu Banku Stanisław Matejkiewicz - że Bank Spółdzielczy w Kielcach wspiera młodzież rozwijającą talenty z zakresu wiedzy ekonomicznej. Jest to ważna inicjatywa dla naszego Banku, ponieważ dla wielu z tych młodych ludzi jest to pierwszy kontakt ze spółdzielczością bankową.
Dziewięciu Laureatów z województwa świętokrzyskiego otrzymało nagrody, które wręczyli: Profesor Andrzej Szplit, Profesor Andrzej Pawlik, Doktor Izabela Konieczna z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Stanisław Matejkiewicz.
Najlepszy wynik w województwie świętokrzyskim, a jednocześnie 28-y w kraju, osiągnął Jakub Błoński, uczeń drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego imienia Świętej Jadwigi Królowej w Kielcach. W tym roku motyw przewodni olimpiady dotyczył 25 lat transformacji i drogi do wolności gospodarczej.


podsumowanie olimpiady

W Centrali Banku Spółdzielczego w Kielcach po raz kolejny odbyło się podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. To już pewna tradycja, - mówi Prezes Zarządu Banku Stanisław Matejkiewicz - że Bank Spółdzielczy w Kielcach wspiera młodzież rozwijającą talenty z zakresu wiedzy ekonomicznej. Jest to ważna inicjatywa dla naszego Banku, ponieważ  dla wielu z tych młodych ludzi jest to pierwszy kontakt ze spółdzielczością bankową.  Dziewięciu Laureatów z województwa świętokrzyskiego otrzymało nagrody, które wręczyli: Profesor Andrzej Szplit, Profesor Andrzej Pawlik, Doktor Izabela Konieczna z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach i Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego Stanisław Matejkiewicz. Najlepszy wynik w województwie świętokrzyskim, a jednocześnie 28-y w kraju, osiągnął Jakub Błoński, uczeń drugiej klasy Liceum Ogólnokształcącego imienia Świętej Jadwigi Królowej  w Kielcach. W tym roku motyw przewodni olimpiady dotyczył 25 lat transformacji i drogi  do wolności gospodarczej.

podsumowanie Olimpiady

Kursy walut

Kursy walut2019-01-21 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1559
1 USD3.6564
1 CHF3.6420
1 GBP4.6886
więcej

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej