Podsumowanie XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

14. czerwca w Centrali Banku Spółdzielczego w Kielcach po raz kolejny odbyło się podsumowanie XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. Nad Olimpiadą honorowy patronat objął prof. dr hab. Marek Belka. Myślą przewodnią Olimpiady było hasło: „Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy”.
Wśród Laureatów znaleźli się reprezentanci VI Liceum Ogólnokształcącego im. J. Słowackiego w Kielcach – 3 uczniów, Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach – 5 uczniów (Kazimierza Wielka), II Liceum Ogólnokształcącego im. J. Śniadeckiego w Kielcach – 1 uczeń oraz Liceum Ogólnokształcącego im. Św. Jadwigi Królowej w Kielcach – 1 uczeń.
Dziesięciu uczestników Olimpiady na szczeblu okręgowym (II stopnia) z województwa świętokrzyskiego otrzymało nagrody, które wręczyli: Profesor Andrzej Szplit, Profesor Andrzej Pawlik, Doktor Izabela Konieczna z Uniwersytetu im. Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz Wiceprezes Zarządu ds. Bezpieczeństwa Banku Spółdzielczego w Kielcach - Urszula Karpińska.
Profesor Andrzej Szplit podsumował tegoroczną Olimpiadę sentencją: „Rozwój gospodarczy to nie wszystko, ale bez rozwoju wszystko jest niczym”. Pani Wiceprezes Zarządu ds. Bezpieczeństwa – Urszula Karpińska złożyła wszystkim przybyłym Laureatom serdeczne gratulacje oraz życzenia dalszych sukcesów, a opiekunom podziękowania za zaangażowanie i całoroczną pracę z młodzieżą. Dołączając się do gratulacji - Profesor Andrzej Pawlik - poinformował, że od października tego roku na Uniwersytecie im. Jana Kochanowskiego w Kielcach rozpocznie się cykl spotkań skierowanych do młodzieży (w tym również uczestników Olimpiady) z zakresu ekonomii, finansów i przedsiębiorczości.

Podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Podsumowanie Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Kursy walut

Kursy walut2019-01-21 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1559
1 USD3.6564
1 CHF3.6420
1 GBP4.6886
więcej

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej