RACHUNKI

Opis

Wszystkim osobom uzyskującym dochody z tytułu działalności rolniczej, Bank Spółdzielczy w Kielcach proponuje specjalne konto. Nie ma znaczenia jak duże gospodarstwo prowadzisz, ani jaki jest jego profil. Wszyscy nasi Klienci otrzymują kompleksową obsługę oraz niezbędne narzędzia do tego, aby korzystanie z rachunku było swobodne, proste i komfortowe.

Rachunek bieżący, pomocniczy, w złotych, w walutach wymienialnych – dostosuj konto do swoich potrzeb! Dzięki bankowości internetowej, usłudze SMS Banking, wygodnej karcie płatniczej Visa, możesz korzystać ze swoich pieniędzy bez ograniczeń.

Masz kłopot z zapamiętaniem kodu PIN? Zapominasz zabrać ze sobą kartę płatniczą? Wybierz Kartę Lokalną! To najnowocześniejsza i jednocześnie prosta i bezpieczna, biometryczna metoda autoryzacji transakcji gotówkowych w bankomacie, za pomocą odczytu wizerunku naczyń krwionośnych Twojego palca.

Korzyści

  • błyskawiczna informacja o zmianach na rachunku
  • dostęp do atrakcyjnie oprocentowanych kredytów
  • oprocentowany rachunek
  • swobodny dostęp do środków zgromadzonych na rachunkach poprzez sieć placówek, bankomatów, bankowość internetową, telefon
  • brak opłaty za wydanie i użytkowanie* karty płatniczej
* opłaty za użytkowanie karty nie pobiera się w przypadku gdy wartość transakcji bezgotówkowych dokonanych kartą w ciągu poprzedniego miesiąca kalendarzowego wyniesie co najmniej 500,00 zł.

Kursy walut

Kursy walut2019-01-21 obowiązuje od godziny: 16:00
1 EUR4.1559
1 USD3.6564
1 CHF3.6420
1 GBP4.6886
więcej

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 1,64
WIBOR 3M - średnia 1,72
więcej