Moje ID

Usługa mojeID umożliwia zdalne potwierdzanie tożsamości za pomocą danych z bankowości internetowej. W kilku krokach, na dowolnym urządzeniu z dostępem do Internetu, pozwala osobie fizycznej – klientowi banku, szybko i bezpiecznie potwierdzić swoją tożsamość. Co istotne dla bezpieczeństwa danych, klient wyraża jasną zgodę na zakres i cel przekazywanych informacji. Dzięki integracji z Węzłem Krajowym i Profilem Zaufanym, użytkownik mojeID może korzystać z usług świadczonych online zarówno przez dostawców komercyjnych, jak i administrację publiczną. Oznacza to dostęp do oferty świadczonej przez przedsiębiorstwa z różnych branż, m.in. dostawców mediów, usług medycznych czy ubezpieczeniowych, jak i szerokiego spektrum spraw urzędowych, obejmujących m.in. zdalne złożenie wniosku o dowód osobisty, rejestrację pojazdu czy uzyskanie odpisu aktu stanu cywilnego.
Rejestracja Profilu Zaufanego

  1. Aby założyć Profil Zaufany należy wejść na stronę https://pz.gov.pl/pz/registerMainPage
  2. Wybrać pole bank lub inny dostawca tożsamości
  3. Wybrać pole "Grupa BPS i Banki Spóldzielcze"
  4. W obszarze "Znajdź swój Bank Spółdzielczy", w polu "Nazwa Banku" proszę wpisać "Bank Spółdzielczy w Kielcach" i zatwierdzić a następnie nacisnąć przycisk "Zarejestruj się"
  5. Zostaniecie Państwo przekierowani do strony bankowości internetowej "BeS Konto". Proszę zalogować się i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.