Skip to main content
  • Aktualności
  • Drugie spotkanie w ramach projektu Pierwsza Liga Biznesu

Drugie spotkanie w ramach projektu Pierwsza Liga Biznesu

30-11-2023

W dniu 22 listopada br. odbyło się drugie spotkanie w ramach projektu #PierwszaLigaBiznesu, którego nasz Bank ma zaszczyt być Ambasadorem we współpracy z Krajowym Związkiem Banków Spółdzielczych. W siedzibie Urzędu Miasta i Gminy w Morawicy gościliśmy Przedsiębiorców i Właścicieli firm. Uczestników spotkania przywitał Dyrektor Handlowy Izabela Pustół, natomiast ze strony Grupy BIK głos zabrał Główny Analityk dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH.

Tematyka prelekcji - „Jak prowadzić biznes z sukcesem w zmiennym otoczeniu w ramach Projektu”.

Spotkania stanowią okazję do nawiązywania relacji biznesowych. Dodatkową wartością projektu #PierwszaLigaBiznesu jest możliwość prezentacji produktów oraz usług firm współpracujących z Bankiem Spółdzielczym w Kielcach. Podczas tego wydarzenia uczestnicy zapoznali się z rozwiązaniami firmy 4ECO SP. Z O.O., dotyczącymi odnawianych źródeł energii.

Tematyka prelekcji firmy 4ECO SP. Z O.O. - „Wykorzystanie odnawialnych źródeł energii w optymalizacji kosztów prowadzenia działalności gospodarczej”.

Wszystkich zainteresowanych już dziś serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych spotkaniach - kontakt z Dyrektorami placówek Kontakt - Bank Spółdzielczy w Kielcach (bskielce.com.pl).

Harmonogram spotkań:

06.12.2023 – ESG w biznesie (mikro, MSP) – co i jak komunikować,

10.01.2024 – Cyberbezpieczeństwo,

02.02.2024 – Jak sprawdzić swojego kontrahenta,

06.03.2024 – Sukcesja w firmie rodzinnej.

Serdecznie dziękujemy Państwu za przybycie i do zobaczenia wkrótce!